درباره ما

معـرفی شـرکت

شرکت توسعه راهکارهای هوشمند امین (سهامی خاص) در مرداد ماه سال ۱۳۹۵ تاسیس شد.
این شرکت پس از گذشت یک سال و انجام فعالیت‌های تخصصی و نوآورانه در حوزه طراحی و تولید نرم‌افزار مدیریت موبایل و تبلت (سیستم‌عامل سفارشی‌سازی شده اندروید) توانست در مهر ماه سال ۱۳۹۶، تاییدیه شرکت دانش بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کند.

در آبان ماه سال ۱۳۹۶، طی مراسمی با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، از خط تولید تبلت و گوشی تلفن همراه کودک و نوجوان نارتب، در شهر خرمشهر رونمایی شد.

در دی ماه سال ۱۳۹۷، شرکت توسعه راهکارهای هوشمند امین در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، موفق به دریافت جایزه فاب طلایی، برترین محصول فناوری اطلاعات شد. جوایز و افتخارات


اعضای هیئت مدیره 

رضا خضردوست

مدیر عامل

مهدی حقیری

رئیس هیئت مدیره

علیرضا زارعی

نائب رئیس هیئت مدیره

مرتضی الهی

دبیر هیئت مدیره


معاونین و مدیران شرکت

علیرضا محمدیاری

مدیر حوزه مدیر عامل

حسین غلامی

معاون بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش

مجید صادقلو

معاون فنی و مهندسی


رسـالت شـرکت

شرکت «توسعه راهکارهای هوشمند امین»، از طریق تولید و ارائه سخت‌افزار و نرم‌افزار تبلت و تلفن‌های هوشمند ویژه کودک و نوجوان، فضای مجازی پاک و امنی را برای کودکان و نوجوان ایرانی فراهم کرده بطوری که والدین می‌توانند از طریق ابزار منحصر به فرد طراحی شده توسط این شرکت (نرم‌افزار کنترل تبلت) کلیه فعالیت‌های فرزندانشان را در دنیای مجازی مدیریت و محدود کنند.

این شرکت با اتکا به دانش و مهارت متخصصین خود و ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان داخلی و همچنین پایش نقاط قوت رهبران جهانی در این حوزه، سعی در تامین محصول با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود دارد.


چشـم انـداز

از اهداف و چشم‌انداز این شرکت می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

» تبدیل شدن به یکی از سه برند ایرانی مطرح تولید کننده تبلت و گوشی هوشمند در کشور

» رسیدن به جایگاه بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده تبلت‌های ویژه‌‌ کودک و نوجوان

» دستیابی به جایگاه بزرگترین توسعه‌دهنده برنامک‌های کاربردی برای تبلت و تلفن همراه هوشمند در حوزه کودک و نوجوان